Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White | Epson
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA80080
- Saadavus: 5
-
2 495€
Epson EB-760Wi WXGA 3LCD Projector/4100Lm/16:10/5000000 :1, White | Epson
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 163.00 mm |
| Gross weight | 6.90 kg |
| Gross width (mm) | 386.00 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson eb-760wi wxga 3lcd projector4100lm16105000000 1, white epson, v11ha80080, epson, projektorid

